Blog > Komentarze do wpisu

Biała sosna jako pierwszy Bonsai

Jeśli szukasz drzewo stosunkowo łatwe do pielęgnowania jako Bonsai, białe sosny będzie dobrym wyborem. Nie są one narażone na wysychanie jak inne drzewa. Muszą one podstawowe cięcia i do repotted raz rosną one obecnie pierwotnej puli.

W lesie sosnowym mogą rosnąć ponad 50 metrów. Oni wydają się być naturalnie proste i są dobrze nadaje się jako drzewa Bonsai. Są one zalecane do formalnego prosto Bonsai. Prosto rośnie prosto z podstawy drzewa. Wielu ludzi wierzy, że drzewa Bonsai są odmiany karłowate naturalnych drzew. Jednak nie są. Są przeszkoleni do skarłowaciałych przez cięcie i formowanie, ale mają takie same cechy jak w pełni rozwinięte drzew. Igły z białej sosny są bardzo ładne niebieskie, które mają tendencję do grupy wraz z bud. Gałęzie rosną w okrągłych formacji podobny warstw patrząc w dół. New wzrostu będzie jaśniejszy wygląd drzew i zdrowe. Rozpocznie się przedłużenie igieł i będzie jaśniejszy. Możesz suszonych śliwek lub redukcji nowy wzrost, ile potrzeba. Jeśli rozważają Przesadzanie drzew może chcesz czekać do jesieni. Letnich upałów może podjąć opłat na drzewo i może umrzeć od uderzenia w nowym środowisku. Upewnij się, że drzewo jest w stanie drenażu nadmiar wody. Pines umrze, jeśli są one ponad pojone. Najlepiej jest używać mieszanki ziemi, torfu i piasku w połączeniu zbudować fundament dla drzewa rosną. Jeśli trzeba repot plan na odcinanie mniej niż 1 / 3 rd korzenia drzewa lub mogą stać się niestabilne. Jeśli jesteś Przesadzanie jest to czas do przycinania korzeni. W lecie, to nie jest niczym niezwykłym tracić igły, latem może trochę suchego drzewa, aw konsekwencji będzie suchej igły i upadku. Jednakże, jeśli drzewo ma duże koła rundy ciemnym wzrostu może to oznaczać, że drzewo ma choroby. Może to być powód do niepokoju. Jeśli nie, to nie musi być zainteresowane. Można zauważyć pewne błędy i inne szkodniki. Jeśli tak, spray rozcieńczone mydło do mycia naczyń na drzewo, aby pozbyć się ich. Upewnij się, że czysta woda spray następnego dnia spłukać igieł. Najlepiej jest woda drzewa co drugi dzień, i upewnij się, że istnieje odpowiedni drenaż. Drzewa powinny się w upadku. powinny być podawane do drzewa co trzy do pięciu tygodni w zależności od jej wygląd i jak szybko rośnie.
sobota, 08 maja 2010, marco125x

Polecane wpisy

Popularne Tagi: bonsai pielęgnacja, bonsai sprzedaż, bonsai uprawa, bonsai galeria, bonsai fikus, bonsai przycinanie, bonsai cena, bonsai drzewko, bonsai sklep, bonsai hodowla, bonsai pielęgnacja podlewanie, bonsai pielęgnacja opadanie liści, bonsai pielęgnacja zimą, bonsai pielęgnacja fikus, bonsai pielęgnacja przycinanie, bonsai pielęgnacja forum, bonsai sprzedaż warszawa, bonsai sprzedaż poznań, bonsai sprzedaż katowice, bonsai sprzedaż wrocław,


Polecamy:
Super Filmy Dokumentalne